HİZMETLERİMİZ

ROAD BLOCKER

Yoğun güvenlik gerektiren yerlerde kullanımı gerçekleştirilen road blocker sistemleri, belediyelerin yayalaştırma projesi uyguladıkları sokak ve caddelerde daha çok kullanılmaktadır. Road Blocker, alışveriş merkezlerinde, tesis girişlerinde, bina giriş kapıları vb. yerlerde güvenliğin sağlanması açısında kullanılan sistemlerdir. Road Blocker sistemleri, uzaktan kumanda, plaka okuma, kartlı geçiş, buton ve ogs’li geçiş sistemi ile çalışabilecek şekilde üretilebilmektedir.

KOLLU BARİYER 

Otomatik bariyer sistemleri otopark alanını kontrol altına alınabilmesi, kolay ve güvenli giriş çıkış yapmanız için tasarlanmıştır. Sistem ileri teknoloji sayesinde ( HGS, OGS, KUMANDA, PROXİMİTY, LOOP DEDEKTÖR) gibi sistemlerle geçiş sağlayabilmektedir.

Sistem, araç geçişinden sonra belirlenen sürede kolun indiği bölgedeki emniyet fotoselleri sayesinde güvenli şekilde otomatik olarak kapanır. Elektrik kesintilerinde akü bağlanabilmekte veya elle manüel olarak kontrol edilebilmektedir.

24 Vdc motor, kontrol üniteli, ayarlanabilir hız ve engel tanıma özelliği, iki tip gövde, galvaniz çelik veya paslanmaz çelik.Daha konforlu ve bakım ve proglamlamada güvenli.

Maksimum engel tanıma özelliği, açılmada ve kapanmada minumum bir etkide bile tetik.

ELEKTRONİK OTOMASYON PANOLARI

Otomasyon sektöründe uzmanlaşmış birçok yerli kuruluşla endüstriyel tesisler ve akıllı bina sistemleri başta olmak üzere uzun yıllardan beri çözüm ortaklığı yapmaktayız. Özellikle projelendirme aşamasında bilgi listelerini hızlı bir şekilde tüm süreci kapsayan bağlantı ve uygulama projelerine dönüştürebilme özelliğimiz müşterilerimize hızlı cevap verme ve olası gecikmeleri önleme konusunda imkan sağlar.

Ekonomik değeri yüksek ekipman ile sistemlerin projelendirilmesi ve bağlantısı konusunda deneyimli kadromuz kalite, standartlara uygunluk ve sağlamlık bakımından otomasyon sistemleri için en uygun çözümü oluşturur.

SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ

CCTV Kapalı Devre Televizyon sistemleri ihtiyaçlarında uygun farklı çözümler üretilmektedir. Kalitesi kanıtlanmış ileri teknoloji içeren markalarla işbirliği yapılmaktadır. İşletmeye uygun olarak projelendirilen CCTV sistemlerinde yüksek çözünürlüğe sahip Day & Night, siyah / beyaz, renkli sabit kameralar, hareketli, zoomlu dome kameralar, gizli kameralar, dijital kayıt cihazları ile kayıt ve kontrol edilmekte yine bu cihazlarla uzaktan izleme network veya telefon hattından sağlanmaktadır.
 

CCTV sistemleri ile çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş çıkışının izlenmesi, personel güvenliği, mekan güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tesis edilmektedir. 

MANTAR BARİYER

Mantar bariyer sistemlerinin tercih edilmesin de ki en önemli sebeplerden biri hem görsel olarak rahatsız edici olmaması hem de diğer bariyer sistemlerine nazaran daha kaliteli olmasıdır. Mantar bariyer sistemlerinin uygulandığı alanlar çok geniştir. Bu sebepten büyük firmalar ve belediyelerin önlerinde güvenliğin sağlanması, araç trafiğinin kontrolü açısından mantar bariyer ilk tercih sebebi olmaktadır.

Mantar bariyer sistemleri paslanmaya ve darbeye dayanıklı olması ile uzun yıllar sorunsuz kullanım sunmaktadır. Çevre ve insan hayatının güvenliğini sağlamak adına mantar bariyer sistemleri veya diğer bariyer sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

EL VE METAL KAPI DEDEKTÖRLERİ

Proje kapsamında sunduğu anahtar teslimi komple çözümler içerisinde, giriş - çıkış noktalarında kullanılan El ve Kapı Tipi Metal Dedektörler ile diğer elektonik güvenlik cihazlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve bu alanda dünyanın en gelişmiş ve güvenilir markaları ile çalışmaktadır. 

Logo

© Copyright.Her hakkı saklıdır.